Завдання на 2018/2019 навчальний рік:

З метою поліпшення роботи з урахуванням виявлених недоліків, колектив закладу дошкільної освіти № 348 визначає такі головні завдання:

- Формування базової сходинки STREAM – освіти у дітей дошкільного віку шляхом проведення різних видів роботи у «Творчих лабораторіях» з використанням конструктора LEGO.

- Полегшення наступності між ланками дошкільної та початкової освіти шляхом в провадження програми «Впевнений старт» з дітьми старшого дошкільного віку.

- Формування почуття національної свідомості у дітей дошкільного віку засобами народознавства .

Завдання на літній оздоровчий період:

1. Продовження поглибленої роботи з патріотичного виховання по формуванню у дошкільників національної свідомості та стійких духовних цінностей засобами музики, театралізованої, ігрової, суспільної діяльності.

2. Формувати екологічну культуру через пошуково-дослідницьку діяльність з використанням ЛЕГО конструктора.

3. Збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом валеологічної освіти дошкільнят та навчання їх поводження у надзвичай них ситуаціях.

Єдина науково-методична тема:

"Формування національної свідомості та патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку"